Odbiór numerów startowych w Sklepie Biegacza 22-26.01.2018

Przypominamy, że numery startowe (i koszulki jeśli były zamawiane) należy odbierać w dniach 22-26 stycznia 2018 (poniedziałek-piątek) u naszego Partnera – Sklep Biegacza, Komisji Edukacji Narodowej 24a.

Dla osób przyjezdnych spoza Warszawy istnienie możliwość odbioru w dniu biegu w biurze zawodów od godz. 9.00 do pół godziny przed każdym biegiem. Zapotrzebowanie prosimy zgłaszać do Kierownika Biegu Wedla Andrzeja Krochmala.

Dziękujemy Sklepowi Biegacza za pomoc, a biegaczom przybliżamy:

Sklep Biegacza na warszawskim Ursynowie został stworzony specjalnie z myślą o biegaczach, aby zaspokoić ich potrzeby związane z zaopatrzeniem się w najlepsze biegowe akcesoria oraz profesjonalnym doradztwem w dziedzinie doboru sprzętu biegowego.

Obsługę i zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Nasi doradcy to specjaliści w swojej dziedzinie. Ich wiedza i doświadczenie oparta jest na licznych szkoleniach i testach produktowych. Co więcej, są to ludzie z pasją do biegania, którzy poza pracą zawodową trenują oraz uczestniczą w zawodach biegowych.

Dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników staramy się tworzyć biegową społeczność. Pragniemy, aby każda wizyta w naszym sklepie była okazją do zakupu najlepszego, fachowo dobranego sprzętu oraz podzielenia się z nami swoimi doświadczeniami z treningów lub zawodów.

Tworzony przez biegaczy dla biegaczy.

sklepbiegacza.pl