Dziękujemy Partnerom - Grupa Medyczna OSP Ładzyń


Grupa Medyczna OSP Ładzyń to grupa strażaków - ratowników którzy dbają o nasze bezpieczeństwo w trakcie biegu. Jeśli ktoś z Państwa może to strażacy proszą o wsparcie i przekazanie 1%

Szczegóły strona internetowa

 

Wyniki, mapy, zdjęcia

 

Dostępne są już wyniki po uwzględnieniu reklamacji. Na ostatnie uwagi czekamy do 23 lutego. W wynikach znajdziecie także mapy z O-run, BnO i MnO.

Przybywa zdjęć. Zachęcamy do przesyłania linków do swoich albumów.

 

Wyniki O-run i BnO

 

Wyniki i międzyczasy O-run i BnO znajdziecie w części Wyniki.

 

Dziękujemy Partnerom - AmozeMasaz.pl

 

Pamiętacie o ofercie AmozeMasaz.pl Refleksologia? :)

Dla wszystkich uczestników, kibiców, przyjaciół Biegu Wedla oraz dla organizatorów i partnerów na hasło: „Bieg Wedla” niesamowita promocja. Do 30 marca 30 % rabatu na wybrany jeden zabieg lub karnet na zabiegi:

- refleksologia stóp – leczniczy masaż stóp
- refleksologia estetyczna twarzy – japoński lifting odmładzający twarzy

To trzeba poczuć i odprężyć się!

Zaprasza Patrycja Nowak, specjalista refleksolog, dziękujemy!

Poznaj AmozeMasaz.pl: strona internetowa, facebook

Dziękujemy!

 

Dziękujemy Partnerom - AGAPA pracownia stron internetowych

 

Od początku prowadzimy stronę biegwedla.pl i profil na fb. Staramy się prezentować wyczerpujące informacje, sprawnie reagować na pytania i publikować otrzymywane materiały (a uczestnicy Biegu Wedla są bardzo aktywni :) )

Zachęcamy do przesyłania zdjęć, filmów, dzielenia się opiniami i przesyłania wskazówek na przyszłość.

Strona internetowa agapa.pl

 

Dziękujemy Partnerom - Wedel

 

Firma, której przedstawiać nie trzeba :)

Dziękujemy za liczne słodycze w zestawach dla zawodników, gorącą czekoladę podczas biegu, która cieszyła się tak dużym powodzeniem, że nie wystarczyło jej do końca imprezy oraz okolicznościowe torciki wedlowskie ręcznej roboty.

Poznaj Wedel: strona internetowa, facebook

 

Zdjęcia, filmy, relacje

 

Są już pierwsze zdjęcia, kolejne będziemy dodawali na bieżąco. Zaglądajcie do zakładki Galeria.

A dziś w Kurierze Warszawskim na TVP3, który zaczyna się o 21:30 wyglądajcie relacji filmowej.

 

Dziękujemy! :)

 

Najsłodszy bieg w Warszawie zakończył się. Dziękujemy za udział, zwłaszcza przy tak trudnych warunkach. Atmosfera była jak zawsze wspaniała - dzięki Wam!
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji - zespołowi, wolontariuszom, patronowi tytularnemu Wedel, patronom medialnym oraz licznym partnerom którzy wspomogli zorganizowanie biegu.
Zapraszamy ponownie za rok :)
Zachęcamy do dzielenia się relacjami i zdjęciami.

Pierwsze wyniki są już dostępne - wyniki

 

Ostrzeżenie lodowe!

 

Gorące informacje z zimowego parku - przed chwilą sprawdzaliśmy stan nawierzchni. Dawno tak ślisko nie było, alejki są pokryte ubitym śniegiem z warstwą wody, która zamarznie w nocy. Mamy potwierdzenie, że służby miejskie będą posypywać nawierzchnię przed biegiem lecz mimo to spodziewamy się bardzo trudnych warunków. Kto ma buty z kolcami warto aby wziął. Do wszystkich apelujemy o ostrożność.

 

Aktualizacja regulaminu

 

Zaktualizowaliśmy regulamin o aktualnych Partnerów i świadczenia  Regulamin

 

Stan parku 16.02.2017

 

Przedstawiamy stan alejki w dn. 16.02.2017 (czwartek) o godz. 16.30 w miejscu startu tras A, D, NW oraz dobiegu do mety. Na alejce leży ubity śnieg natomiast na dobiegu był zmrożony śnieg o grubości ok. 5 cm. Zobaczymy co przyniesie następny dzień, ale warto zaplanować sprzęt biegowy na przedstawione warunki.

Komunikat techniczny O-run i bno

 

Komunikat techniczny jest już dostępny tutaj.

 

Czy można zamienić dystans z 5 na 9 km lub odwrotnie?

 

Można tylko do piątku do godz. 18:00.

Informację o zmianie dystansu C na D lub odwrotnie lub start w obu biegach należy przesłać na yama02@wp.pl
Przypominamy, że osobom startującym w obu biegach przysługuje tylko jedno świadczenie na mecie (1 medal, ręcznik i inne atrakcje).

 

Zamiana uczestnika

 

Osobom dokonującym zamiany przypominamy:

- odbiór numeru startowego odbywa się przez pierwotnie zgłoszoną osobę (lub nową na podstawie pełnomocnictwa)

- dane obu osób prosimy przesłać na adres yama02@wp.pl, dzięki temu wyniki będą poprawne

 

Przedstawiamy Partnerów - CaterMark

 

Za metą czeka na Was coś na ząb od CaterMark. Do wyboru zupa grochowa z wkładką lub wegetariańska (na żądanie). Do tego pieczywo i gorąca słodzona herbata z cytryną. Smacznego!


Więcej o CaterMark: strona internetowa facebook

 

Przedstawiamy Partnerów - Misianka

 

cukiernia MisiankaNaszym najstarszym Partnerem jest cukiernia Misianka. Jak co roku do rozlosowania wśród uczestników będzie 15 słodkości do odebrania do godz. 15.30 - tylko w dniu biegu!

W jakich pysznościach specjalizuje się Misianka możecie zobaczyć na stronie. Dziękujemy za wieloletnią współpracę!

Przedstawiamy Partnerów - ZAZU Sports

 

zazu sportsGłówną domeną ZAZU Sports jest orientacja sportowa. Zajmujemy się szkoleniem, dystrybucją sprzętu oraz obsługą zawodów. Wykorzystywany sprzęt niemieckiej firmy SPORTident zapewnia prostą i łatwą obsługę wszelkich imprez, gdzie potrzeba w szybki sposób identyfikować zawodników i mierzyć czas na poszczególnych odcinkach i na całej trasie.

Dzięki ZAZU zostanie zastosowany system bezdotykowych chipów na trasie O-run. To doskonała okazja do przećwiczenia techniki biegu z bezdotykowymi chipami.

Więcej o ZAZU.

 

ERGO i czwartek

 

logo ERGOPrzypominamy, że numery startowe i koszulki można odbierać do piątku w Sklepie Biegowym ERGO w Al. Jana Pawła II 61 lok. 207 w Warszawie w godz. 11-19. Osoby spoza Warszawy dodatkowo w sekretariacie w Parku Skaryszewskim, najpóźniej pół godziny przed startem.

A dziś ostatni czwartkobieg - trening przygotowawczy przed Biegiem Wedla. Zbiórka w Parku Skaryszewskim pod pomnikiem wdzięczności o godz. 19:15

Sklep Biegowy ERGO to nasz wieloletni partner, dzięki któremu możecie odbierać numery startowe przez cały tydzień, uczestniczyć w czwartkobiegach oraz otrzymać nagrody podczas losowania na mecie.

Dodatkowo do końca lutego za okazaniem numeru startowego każdy uczestnik uzyskuje rabat 50 zł przy zakupach za min. 300 zł.

Poznaj Sklep Biegowy ERGO: www.ergo-sklep.pl.

 

Konkurs karnawałowy

 

Ponieważ Bieg Wedla odbywa się podczas karnawału powtarzamy konkurs na najciekawsze przebranie uczestnika! Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie subiektywnej oceny organizatorów i otrzyma słodką nagrodę niespodziankę. Rozstrzygnięcie nastąpi podczas ceremonii zakończenia biegu. Zapraszamy do zabawy!

(fot. Piotr Siliniewicz)

 

 

Przedstawiamy Partnerów - AmozeMasaz.pl

 

AmożeMasaż.pl Refleksologia zaprasza na niesamowite zabiegi.

Coś dla ciała, umysłu i ducha:
- Masaż Stóp – Refleksologia Stóp
- Masaż Twarzy - Japoński Lifting Odmładzający

W dniu biegu do wygrania vouchery na bezpłatne zabiegi. A wszystkich uczestników na hasło "Bieg Wedla” zapraszamy na zabiegi z 10% rabatem. Podaruj swojemu ciału, swoim codziennie zabieganym stopom, nieustająco spiętej twarzy, odrobinę relaksu, dużą dawkę zdrowia, mega dawkę zadowolenia. A dla tych, którzy nie mają czasu w codziennym pędzie proponujemy masaż „w biegu - work-site”. Jest to masaż 20-minutowy na specjalnym krześle, na którym masujemy: plecy, barki, dłonie, a wykonujemy go nawet w miejscu pracy.

Tych, którzy szukają więcej sportowych wrażeń zapraszamy na zajęcia z boksu francuskiego i szermierki francuskiej do Akademii Savate.

Strona AmozeMasaz.pl

 

Przedstawiamy Partnerów - Restauracja FIGARO PARK

 

figaro
figaro wnętrzeRestauracja FIGARO PARK znajduje się tuż przy wejściu do Parku Skaryszewskiego przy al. Waszyngtona vis a vis ul. Saskiej. Zjawiskowa okolica i zielona oaza spokoju na Warszawskiej Saskiej Kępie sprzyja organizacji zarówno kameralnych przyjęć w gronie rodziny, kinder bali jak i hucznych wesel do białego rana. Restauracja posiada również sale szkoleniowo-konferencyjne.
Organizuje eventy firmowe.
W okresie od kwietnia do października dostępne jest również patio oraz taras widokowy. Zimą z kolei można się ogrzać na solach z kominkami.
Wizytówką cieszącej się dużą popularnością restauracji jest smaczna kuchnia oraz profesjonalna obsługa.
 
Restauracja FIGARO PARK tradycją lat ubiegłych ufundowała nagrody w postaci 2 zaproszeń na kolacje dla dwóch osób. Dziękujemy!
 

Poczet zwycięzców

 

Przed nami już 12. edycja Biegu Wedla. A kto zwyciężał w poprzednich latach? Jakie były czasy?

Wykaz zwycięzców wszystkich edycji znajdziecie tutaj.

 

Pakowanie zestawów

 

Dziś odbyło się pakowanie zestawów do wydawania na mecie i ostatnia odprawa zespołu. Można także obejrzeć torcik wedlowski dla najlepszych w biegu wykonany odręcznie przez mistrzów z Wedla.
Dziękujemy za wsparcie Katarzynie Bernadetcie Olszewskiej - Wiceprzewodniczącej Rady Dzielnicy Praga Południe i fundatorce pucharów w kategorii K35.

Mapa

 

Na mapie znajdziecie lokalizację startów, mety, toalet, sekretariatu i innych obiektów. Zalecamy śledzenie aktualności, przed biegiem będzie jeszcze sporo wiadomości.

 

 

 

 

 

Ręczniki

 

Ręczniki już spakowane do zestawów i przygotowane do wydawania na mecie jako zapowiadana niespodzianka-upominek.

Już za 3 dni!

 

 

 

 

 

Uwaga rodzice

 

Do działu osób niepełnoletnich potrzebna jest zgoda rodzica / opiekuna prawnego. Druk można wypełnić podczas odbioru numeru startowego. Aby zmniejszyć kolejkę przy odbiorze prosimy o przybycie z wypełnioną zgodą - do pobrania tutaj.

 

Przedstawiamy Partnerów - Drajmed

 

Drodzy biegacze i piechurzy, z przyjemnością informujemy, że firma Drajmed zadba o Wasze stopy! Do puli losowanych nagród dołączamy bezpłatne vouchery na wykonanie indywidualnych wkładek ortopedycznych. A do końca lutego po okazaniu numeru startowego możecie wykonać darmowe badanie stóp oraz wkładki z 7% zniżką. Zapraszamy do nowego lokalu przy Emilii Plater 36!

Więcej o Drajmed: strona internetowa  facebook

 

 

Czy warto pić kawę przed biegiem?

 

Czy wiecie, że wypicie kawy przed wysiłkiem fizycznym przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej…? Kawa i ruch to doskonałe połączenie… Dlatego podczas 12. edycji Biegu Wedla będziecie mieli tego naparu pod dostatkiem. Zadbamy o to razem z naszym Partnerem – firmą Woseba. Już teraz zapraszamy wszystkich biegających i maszerujących na degustację!

 

 

Poprawka w kategoriach K35 i M50

 

Przypominamy o dodatkowych klasyfikacjach wiekowych:
- zostaną nagrodzone najwyżej sklasyfikowane Panie na trasach C i D w kat. K35 (roczniki 1973-1982)
- oraz najlepszy zawodnik na trasie D w kat. M50 (roczniki 1958-1967).

W regulaminie poprawiliśmy przedziały wiekowe.

 

Odbiór numerów startowych

Ekipa Centrum Biegowego ERGO czeka na Was :)

Numery startowe na trasy A, B, C, D, NW i O-run można odbierać od dziś do piątku w godzinach 11-19 w Centrum Biegowym ERGO, Al. Jana Pawła II 61, lok. 207. Wraz z numerami będą wydawane koszulki dla osób które je zamówiły i opłaciły, zgodnie z zamówionym rozmiarem.


Specjalna promocja dla uczestników Biegu Wedla! Przy zakupie za min. 300 zł otrzymujecie rabat 50 zł :)


Należy pamiętać o zabraniu dokumentu tożsamości (młodzież szkolna legitymacja). Do odbioru można upoważnić inną osobę na podstawie upoważnienia dostępnego tutaj.

Osoby spoza Warszawy i okolic mogą odebrać numer w dniu startu w sekretariacie (obok muszli koncertowej w Parku Skaryszewskim) od godz. 9.00 do pół godziny przed startem.


Uwaga dla wszystkich, którzy przejęli uczestnictwo od innej osoby: prosimy aby osoba przekazująca pakiet zgłosiła ten fakt z podaniem danych swoich i nowego uczestnika na adres yama02@wp.pl. Dzięki temu będziemy mogli zaktualizować nazwiska w wynikach. Uwaga2! Odbiór numerów startowych odbywa się przez osobę, której dane były w systemie według stanu na 10.02.2017. Zatem w przypadku zamiany numer startowy odbiera "stary" uczestnik lub nowy na podstawie upoważnienia.


Start na trasach bno i mno odbywa się bez numerów startowych.

 

Przedstawiamy Partnerów - Cornelus Clinic

 

Cornelus Clinic prowadzi diagnostykę i leczenie w zakresie rehabilitacji, ortopedii i neurologii. Do rozlosowania wśród uczestników Biegu Wedla znajdą się 3 bezpłatne vouchery:

- MASAŻ SPORTOWY (50 min)
- PAKIET REGENERACYJNY BIEGACZA: masaż funkcyjny mięśni nóg, zabieg rozciągający kończyn dolnych, elektromasaż (50 min)
- TERAPIA CHODU DLA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ 50 min - biegacz otrzymujący nagrodę może wskazać osobę, która skorzysta z terapii lub przekazać ją na rzecz osoby niepełnosprawnej znajdującej się pod opieką Cornelus Clinic

Więcej o klinice

 

Medal

 

Taki medal będzie czekał na mecie dla każdego uczestnika Biegu Wedla.

Już za tydzień!

 

 

 

 

Polecamy - Grand Prix Traktu Brzeskiego

 

Po ukończeniu Biegu Wedla apetyty na bieganie rosną, dlatego polecamy Wam fajny cykl biegowy w okolicy - Grand Prix Traktu Brzeskiego. Pierwszy etap już 5 marca w Wiązownie. Na zachętę wśród uczestników Biegu Wedla rozlosujemy bezpłatny pakiet startowy na finałową imprezę cyklu – Bieg Siedleckiego Jacka. Do rozlosowania będą także koszulki techniczne (unisex) z pierwszej edycji GPTB, edycja limitowana.

Więcej o cyklu: strona internetowa  facebook

 

Rejestracja zakończona

 

Można zgłaszać się już tylko na trasę O-run oraz na bno i mno do wyczerpania wolnych miejsc.


Odbiór numerów startowych na O-run:
- osoby zgłoszone do 10.02.2017 - w sklepie biegowym ERGO
- osoby zgłoszone po 10.02.2017 - przed startem


Odbiór numerów (i koszulek dla osób które zamówiły) na pozostałe biegi:
- w dniach 13-17 lutego 2017 (poniedziałek-piątek) w godz. 11.00 - 19.00 w Centrum Biegowym ERGO, Warszawa, al. Jana Pawła II 61 lok. 207.
- osoby spoza Warszawy dodatkowo przed startem


Uczestnicy bno i mno nie odbierają numerów startowych, zgłaszają się bezpośrednio na start.

 

Przedstawiamy Partnerów - Magazyn Bieganie

 

Magazyn Bieganie - od 2006 roku piszemy o bieganiu jako sporcie i naszej pasji. Opowiadamy o wydarzeniach i ludziach, zarówno tych, którzy tworzyli historię biegania, jak i zapisujących jej współczesne karty. Testujemy sprzęt i dzielimy się opiniami, zgłębiamy tajniki treningu by pomóc Wam i sobie samym osiągać lepsze wyniki. Piszą dla nas zawodnicy elity, ich trenerzy i szaleni amatorzy, szukający wrażeń na zamarzniętym jeziorze Bajkał lub pustyni Atakama - wszędzie tam, gdzie organizowane są biegi. Współpracujemy z dietetykami, fizjoterapeutami i psychologami, żeby nasz Czytelnik mógł się cieszyć zdrowiem i kondycją przez długie lata i przez długie lata sięgał z ciekawością po kolejne numery magazynu Bieganie.

magazynbieganie.pl  facebook

 

Przedstawiamy Partnerów - Mrs.Sporty Grochów

 

Mrs.Sporty Grochów to klub sportowy dla kobiet w każdym wieku, działający lokalnie od ponad 3 lat. Jest to połączenie 30-minutowego treningu z opieką trenera oraz koncepcji żywieniowej, gwarantującej efekty każdej kobiecie. Mrs.Sporty to zarówno miejsce dla kobiet chcących poprawić swoją formę, ujędrnić ciało, odciążyć kręgosłup, jak i świetny sposób na uzupełnienie treningów biegowych. Klub Mrs.Sporty z okazji Biegu Wedla funduje nagrody w postaci 3 1-miesięcznych karnetów open do klubu wraz z analizą składu ciała oraz 5 1-tygodniowych karnetów open do klubu z analizą składu ciała. Dodatkowo, każda Pani obecna na wydarzeniu otrzyma darmowy jednorazowy voucher do wykorzystania w klubie na trening personalny oraz analizę składu ciała.

Trenerka z klubu poprowadzi rozgrzewkę przed Biegiem Wedla.

Więcej o klubie: facebook  strona internetowa

Zapraszamy do odwiedzin.

 

Odbiór numerów startowych

 

Przypominamy, że numery startowe i koszulki należy odbierać w dniach 13-17 lutego 2017 (poniedziałek-piątek) w godz. 11.00 - 19.00 w Centrum Biegowym ERGO, Warszawa, al. Jana Pawła II 61 lok. 207.

Do odbioru można upoważnić inną osobę na podstawie pisemnego Upoważnienia, którego wzór znajduje się w części Regulamin.

 

Ostatnie wolne miejsca na trasach nordic walking i O-run

 

Zapisy zbliżają się do końca, pozostały już pojedyncze miejsca na trasach nordic walking i O-run.

Na pozostałe biegi nie przyjmujemy zgłoszeń, istnieje jednak możliwość zamiany uczestników na podstawie indywidualnych kontaktów. Na profilu na fb pojawiają się posty na ten temat. W przypadku zamiany prosimy o poinformowanie nas abyśmy mogli zaktualizować listę uczestników. Osobę przekazującą udział prosimy o podanie kompletu danych nowego uczestnika na adres yama02@wp.pl

 

Koszulki

 

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie zamówili koszulki podczas rejestracji.

Ostatnia szansa na dokupienie, koszt 20 zł, materiał technologiczny (koszulka biegowa). Wpłaty wyłącznie na konto:

Bank Millennium SA I O W-wa 32 1160 2202 0000 0000 6084 7552

Oddział PTTK Warszawa Praga  Al. Stanów Zjednoczonych 24, 03-964 Warszawa

z dopiskiem „BIEG”  oraz imię i nazwisko uczestnika.

Zamówienia przyjmujemy do 25.01.2017 - najpóźniej do tego dnia należy przesłać potwierdzenie przelewu na adres andrzej_krochmal@wp.pl

 

Czwartkobiegi z Biegiem Wedla

 

W ramach przygotowań do Biegu Wedla w każdy czwartek macie możliwość wzięcia udziału w czwartkobiegach zorganizowanych przez naszego partnera Sklep Biegowy ERGO. Zajęcia prowadzi Bartek Trenuje Team, zbiórka o godz. 19:15 pod Sklepem Biegowym ERGO lub w Parku Skaryszewskim pod pomnikiem wdzięczności (zależnie od terminu):

12.01 – Sklep Biegowy ERGO
19.01 – Park Skaryszewski
26.01 – Sklep Biegowy ERGO
2.02 – Park Skaryszewski
9.02 – Sklep Biegowy ERGO
16.02 – Park Skaryszewski

Na jednym z treningów przygotujemy dla Was zabawę biegową, w której nagrodami będą pakiety na Bieg oraz upominki od partnerów (szczegóły wkrótce).
Zapraszamy do wspólnych przygotowań!

 

Głosowanie na najpiękniejszy medal i koszulkę

 

Od dziś do 12 stycznia 2017 trwa głosowanie na najpiękniejszy medal i koszulkę biegową 2016. Bieg Wedla uczestniczy w tym plebiscycie! Oddaj swój głos tutaj.

 

Zapisy na mno i bno

 

Ruszyły zapisy na biegi i marsze na orientację w ramach imprezy towarzyszącej.

Zapisy na orienteering.waw.pl

Szczegóły.

 

 

 

Puchary od Mieszkańca

 

Nasz wieloletni partner Warszawsko-Praskie Czasopismo Społeczno-Samorządowe MIESZKANIEC ufundował puchary dla zwycięzców w kategorii K i M na trasie A (1,86 km).

Dziękujemy!

mieszkaniec.pl

 

Upominek dla uczestników

 

Wszyscy, którzy dotrą na metę na trasach A, B, C, D oraz NW i O-run otrzymają w zestawie specjalny ręcznik.

Pamiątka będzie miała wymiary 50 / 90 cm.

 

 

 

 

 

Stan parku pod koniec grudnia 2016

 

Na wielkiej pętli, po której biegamy, przybyło prawie 400 m równego asfaltu od startu A, C i NW. To już prawie 40% pętli z równą nawierzchnią. Niestety na pozostałej części gdzie nie gdzie widać liszaje.

Zdjęcia

 

 

Odbiór faktur

 

Osoby, które podczas rejestracji zaznaczyły zapotrzebowanie na fakturę otrzymają ją podczas odbioru numeru startowego.
Jeśli potrzeba odebrać wcześniej prosimy o kontakt z Kierownikiem Biegu.

 

Rozmiary koszulek

Rozmiary koszulek na Bieg Wedla 2017

 

Rozmiary koszulek damskich, męskich i dziecięcych.

Zapisy na trasę B (250 m) zamknięte

 

Z powodu wyczerpania limitu zgłoszeń na trasę B (250 m) dla dzieci w wieku do 7 lat (urodzonych w roku 2010 i młodszych) zapisy zostały zamknięte.

Trwają zapisy za pozostałe trasy.

 

Stan zgłoszeń po 6 godzinach zapisów

 

Stan zgłoszeń po 6 godzinach od uruchomienia zapisów:
- na trasy dziecięce 94 zgłoszenia (limit 150)
- biegi na 5 i 9 km 384 zgłoszenia (limit 900)
- nordic walking 25 zgłoszeń (limit 100)
- O-run 10 zgłoszeń (limit 100)

Zapisy trwają :)

 

Zapisy uruchominone!

 

Są już czynne zapisy do biegów dla dzieci i dorosłych oraz nordic walking i O-run

Zapisy

 

Zapisy do biegów i marszy na orientacje zostaną uruchomione później.

 

Przyjmujemy zgłoszenia wolontariuszy. Dołącz do zespołu

 

Wkrótce ruszają zapisy

 

W związku z przybyciem Mikołaja pragniemy poinformować, że na wszystkich uczestników czeka specjalny, unikatowy upominek. Aby go otrzymać należy się zapisać na formularzu, który planujemy uruchomić w dniu 9.12.2016 r. (piątek) o godz. 12.00. Zapisy będą czynne do wyczerpania limitów na poszczególne trasy. Jak zwykle, dla chętnych jest też możliwość wyboru koszulki technicznej (biała z krótkim rękawem i kolorowym logo) za dodatkową opłatą. Na mecie każdy otrzyma także pamiątkowy medal, słodycze od Wedla, a także gorący kubek czekolady i wiele innych świadczeń.

Czekamy na Was w ten najbardziej słodki bieg w środku zimy.

 

Termin Biegu Wedla w 2017 roku

 

Następna edycja Biegu Wedla planowana jest 18 lutego 2017 roku (sobota) - w środku ferii zimowych na Mazowszu.

Uruchomienie zapisów około 6 grudnia 2016.

 

logo Biegu Wedla w 2017 roku