Dzień startu

Lokalizacja (lub każde inne miejsce)

W każdym miejscu, gdzie będziemy, należy pamiętać o zachowaniu dystansu społecznego i aktualnie obowiązujących przepisów epidemiologicznych.

Teren imprezy – Warszawa, Park Skaryszewski lub każde inne miejsce

Apelujemy o uszanowanie zabytkowego charakteru parku.

Sekretariat tras A, B, C, D, NW – brak

Depozyt – brak

Przebieralnie – brak

Toalety – brak

Start indywidualny w dowolnym tempie na trasy: A (z opiekunem), C i NW – w pobliżu przecięcia głównej alei parku (pętla) z przekątną w pobliżu amfiteatru.
Start indywidualny w dowolnym tempie na trasy: B (z opiekunem) i D – 200 metrów dalej wzdłuż pętli w stronę Al. Zielenieckiej.
Start indywidualny w dowolnym tempie na trasy: O-run, bno – wydawanie map w dniu 30.01.21 r. przy pomoście nad J. Kamionkowskim (na tyłach amfiteatru).

Parkowanie samochodów na miejscach ogólnodostępnych, zalecamy wzdłuż Al. Waszyngtona, ul. Grochowskiej lub obok Stadionu Narodowego. Obowiązuje zakaz wjazdu na teren parku. Odradzamy parkowanie na ul. Międzynarodowej wzdłuż parku – ulica jest wąska, miejsc parkingowych jest niewiele, a droga musi być przejezdna dla karetki. Samochodami zaparkowanymi nieprawidłowo (na zakazie lub trawniku) zainteresuje się straż miejska.

Informacje w dniu 30 stycznia 2021 r. (sobota) w godz. 9.00-15.00 będą udzielane przez wolontariuszy, na placu za muszlą koncertową, dla tych, którzy będą chcieli odwiedzić Park Skaryszewski.

Odbiór medalu i słodkości z voucherem na czekoladę na podstawie numeru startowego, będą dostępne w dniach 1-6 lutego 2021 r. w Sklepie Biegacza w godzinach jego urzędowania.

Wyniki będzie można samemu zarejestrować wypełniając odpowiedni formularz na stronie biegu i będzie świadczyła o pokonaniu trasy. Rejestracja będzie dobrowolna i nie będzie podstawą do wręczania nagród za miejsca 1-3.

Liczymy także na dzielenie się własnym zdjęciem ze swojego udziału (np. z numerem startowym, koszulką itp.) na swoim profilu lub przesyłając do galerii biegu.

Mapa tras w regulaminie.