Aktualizacja regulaminu

W zakładce Regulamin umieściliśmy aktualną wersję regulaminu.

Zmiany są oznaczone w tekście brązowym kolorem.

Najważniejsze to zmiany godzin startowych dla zawodników trasy C1 i C2 oraz D1 i D2. Obie grupy wystartują w tym samym czasie, czyli trasa C o godz. 11.00 a trasa D o godz. 13.00. A zatem mamy jedną trasę C i D. Jednak na linii startowej zawodnicy ustawiają się w zadeklarowanych czasach i w odstępach liniowych, od najszybszych do wolniejszych. Zmierzony czas będzie podany jako czas netto (rzeczywisty czas pobytu na trasie).

Przedłużono termin zgłoszeń do 29.01.22 ale już bez możliwości zamówienia koszulki. Wszyscy Ci którzy nie dokonali opłaty startowej nie będą uwzględnieni na liście startowej, a zaznaczone koszulki mogą być nie zamówione. Proponujemy szybkie uregulowanie zaległości.

Podano miejsce wydawania numerów startowych oraz zamówionych koszulek biegowych. Będzie to: Sklep Biegacza na Powiślu w Warszawie ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 (obok Centrum Naukowego Kopernik, gdzie jest także stacja metro). Zawodnicy z poza Warszawy będą mieli możliwość odbioru numeru startowego w dniu zawodów (6.02.22 – niedziela).

Organizatorzy starają się na bieżąco monitorować aktualną sytuację i dopasować swoje działania do występujących ograniczeń.
Do zobaczenia mimo wszystko.