Odbiór numerów startowych – SKLEP BIEGACZA

Już od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 20.00 można odbierać numery startowe oraz zamówione koszulki biegowe w Sklepie Biegacza na Powiślu (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 45 A). Należy przy odbiorze zachować dystans oraz okazać dowód tożsamości. Dla szybszej identyfikacji uczestnika należy podać swój numer startowy, który został przesłany emailem. Po otrzymaniu numeru startowego trzeba złożyć podpis potwierdzający jego otrzymanie i świadczący o znajomości regulaminu i poświadczający dobry stan zdrowia umożliwiający udział w biegu.

Osoby spoza Warszawy będą miały możliwość odbioru numeru startowego w dniu biegu przed startem w biurze zawodów.

Wszystkie osoby, które zapisały się po godz. 20.00 w dniu 28 stycznia (piątek) proszone są o odbiór numeru startowego w dniu biegu, gdyż ich numery nie będą dostępne w sklepie.

 

UPOWAŻNIENIE

Jeśli ktoś nie może osobiście odebrać numeru startowego to istnieje możliwość odbioru numeru startowego przez osobę upoważnioną po wypełnieniu upoważnienia (dostępnego w zakładce Regulamin) i okazanie go w sklepie.

 

OŚWIADCZENIE

Młodzież, która będzie chciała odebrać swój numer startowy musi pamiętać by przynieść oświadczenie (dostępne w zakładce Regulamin) czyli zgodę rodzica/opiekuna prawnego do udziału w biegu. Rodzice odbierający numery nie muszą mieć dodatkowych oświadczeń.

Przypominamy, że numery startowe na trasę wirtualną będą wysyłane razem z całym pakietem (za dodatkową opłatą pocztową przy odbiorze) i nie będą dostępne w Sklepie Biegacza.Trzymajcie się zdrowo na przekór wszystkim przeciwnościom.

 

Do zobaczenia na starcie.