XVII Bieg Wedla za nami!

Ach, co to była za impreza! XVII Bieg Wedla, najsłodszy bieg w Polsce przeszedł do historii. Dziękujemy uczestnikom za odpowiedzialny udział przy ograniczeniach pandemicznych, wolontariuszom za zaangażowanie i partnerom biegu za wsparcie. Nawet pogoda nam sprzyjała, pomimo niekorzystnej prognozy zaczęło lekko padać dopiero po ostatnim biegu.

Jako pierwsi na trasę wyruszyli uczestnicy nordic walking, którzy mieli do pokonania dystans 5 km. Równolegle odbywał się start O-run czyli łatwiejszej odmiany biegu na orientację. Biegacze z mapą przemierzali park wzdłuż i wszerz. Kolejną grupą byli uczestnicy trasy C na dystansie 5,4 km (3 okrążenia po głównej pętli), następnie odbyły się biegi dla dzieci i na zakończenie trasa D czyli 9 km (5 okrążeń). Każdy na mecie otrzymał medal, pamiątkową opaskę, zestaw słodyczy od Wedla i voucher do odbioru gorącej czekolady w wytypowanych Pijalniach Czekolady E. Wedel.

Uzupełnieniem imprezy były biegi i marsze na orientację w ramach XXVI Zimy na Pradze.

W zakładce Galeria będziemy umieszczać zdjęcia i linki do relacji, zachęcamy także do przesyłania linków do własnych albumów na adres organizatora podany w zakładce Kontakt.

Rezultatów szukajcie w zakładce Wyniki.

Do zobaczenia za rok!