Odbiór numerów startowych

Numery startowe można odbierać w Sklepie Biegacza przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 45 do piątku 17 lutego 2023 w godzinach 11-20.

Przypominamy, że w Sklepie Biegacza na Powiślu odbieramy TYLKO NUMERY STARTOWE oraz zamówione koszulki biegowe. Jeśli ktoś chce odebrać numer startowy w czyimś imieniu musi dostarczyć podpisany formularz upoważnienia dostępny na stronie biegu.
Opiekunowie dzieci i młodzieży dostarczają formularz zgody rodzica/opiekuna. Obydwa dokumenty zamieszczone są w zakładce regulamin.koszulki biegowe. Przy odbiorze należy okazać dokument tożsamości.

Natomiast słodki upominek z voucherem na kubek czekolady, gadżet oraz medal dopiero po przekroczeniu linii mety. Jest to spowodowane ograniczoną ilością powierzchni na terenie KS Drukarz i nie ma możliwości by zrobić to na miejscu w dniu biegu.

Jednocześnie proponujemy sprawdzić zakładkę Dzień startu by przypomnieć sobie informacje o rozlokowaniu miejsc startowych i innych ważnych wiadomości organizacyjnych. Będzie nam wzajemnie łatwiej poruszać się w terenie.

Posiłek regeneracyjny i herbatą będzie wydawany w centrum zawodów. Tam też będzie można skorzystać z pomiaru zawartość tkanki tłuszczowej itp.

Prosimy najlepszych z każdej trasy, aby zaraz po biegu pojawili się przy biurze imprezy, gdzie będą wręczane należne trofea.

Do zobaczenia